07 sep
A A A taal
nl en es search
Amsterdam -- Gisteren was het dan einderlijk zo ver, de eerste paal van het door JagerJanssen ism DREISSEN ontworpen restaurant Het Bosch!
Een verslag in beelden:

Het ontwerp van JagerJanssen & DREISSEN. Rechts op de achtergrond is een lange loods zichtbaar: het volgende project!

De lokatie. De 8 stalen buispalen zijn uit Engeland gekomen. Vanuit Drachten zijn ze samen met een heikraan van zo'n 80 ton op een ponton naar Amsterdam gezet. Om stabiel te kunnen opereren meet het ponton maar liefst 46 m1! Rechts op de achtergrond het ING house.

Ferry, aannemer Ubink, de heitoezichter en de heiers zijn er klaar voor...

En dit is hem! Even kennismaken: stalen buispaal lengte 23 meter, diameter 457mm, wanddikte 32 mm, gewicht 7,2 ton, wordt binnen het uur GPS gepositioneerd en 19,5 meter de grond in geslagen door een dieselblok van een slordige 9 ton, slaggewicht ca 4,5 ton. Binnen een week staan ze alle 8.
Stay tuned, het ontwerp staat binnen een week of 12. We zien je graag met een drankje op het schitterende terras:

Een landschap van terrassen verleidt de bezoeker om restaurant Het Bosch te verkennen.

Reacties
Waanzinnig! Wat een kracht en power! Amsterdam...gebouwd op palen...Valt te beschouwen als een historische "bepaling "!
Dit woord bepaling op te vatten als een Heideggeriaanse omschrijving!!
Ziet er indrukwekkend uit!
Zal het blijven volgen.
groeten,
Martin Wiersema
Vanaf wanneer is het terras geopend? En zijn jullie tegenwoordig ook vaak in Amsterdam - dan kunnen we in de tussentijd misschien vast een ander terras uitproberen?
gr, Katrien
Nieuwe reactie inzenden